Nostalgiczne tytuły

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button


MIŚ YOGI

Miś Yogi to najsympatyczniejszy i nasłynniejszy miś znany nam 30-latkom, mieszkający w parku Jellystone i bez przerwy poszukującego koszyków pełnych pyszności. W poszukiwaniach towarzyszy mu jego mały przyjaciel - miś Boo Boo.
Najsłynniejszy miś świata i jego sympatyczny mały przyjaciel Boo Boo teraz debiutują w pierwszej pełnometrażowej i całkiem nowej przygodzie. Na drodze do pysznych smakołyków staje im strażnik Smith, ale co to znaczy dla misia, który jak mówi jest "sprytniejszy od przeciętnego misia".

Miś ten jest wymysłem Billa Hanny i Joe Barbery i pojawił się na naszych szklanych ekranach w latach 70-tych w trakcie emisji poniedziałkowego "Zwierzyńca". Już nie pamiętam czy wersja ta była dubbingowana ale wydaje mi się, że tak. Zresztą filmy Hanna-Barbera bawiły zresztą każdego.

W latach 90-tych spróbowano wznowić ich emisję wydając kilkanaście kaset zatytułowanych Hanna-Barbera ale już tak to nie miało takiej popularności jak emitowane w latach 70-tych odcinki przygód misia Yogi, Psa Huckerry czy Kota Jinxa co ścigał myszki Pixie i Dixie.

Jak zwykle zapraszam wszystkich do wspomnień multimedialnych (czyli do multimediów)