Nostalgiczne tytuły

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

PAJĄK CHWAT WSZYSTKICH BRATNiewiele powiem chyba o tym serialu. Był to serial produkcji węgierskiej nadawany bodajże w piątkowe dobranocki w latach 80-tych. Pokazywał bowiem on dwa światy widziane przez różne odmiany pająków. Pierwszy świat widziany oczyma starego pająka krzyżaka czyli to co działo się na ziemi zaś drugi świat to był świat wodny i podwodny a widziany był oczami pająka topika, ciekawskiego tego co się działo zarówno w jego jak i w świecie jego przyjaciela krzyżaka.
Zamiłowania do wody oczywiście nie podzielał stary krzyżak, któremu już na samą myśl o wodzie robiło się niedobrze. Dziwiło to bowiem pająka topika, który gdy tylko miał czas z chęcią wpadał do swego przyjaciela pomagając mu w niektórych sprawach oraz zasięgając u niego dobrych rad.Bajka ta kończyła się zawsze powiedzeniem starego krzyżaka "Ech ty chwacie wszystkich bracie". Pamiętacie ?

Czy już sobie przypomnieliście tę bajkę ? Jak nie to może kilka obrazków rozjaśni wam umysł a także fragment tejże bajki w polskim języku którego znajdziecie w dziale multimedia.