Nostalgiczne tytuły

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

PRZYGODY ELEKTRONIKAsb

Radzieckiemu uczonemu Gromowi udaje się stworzyć niebywałe dzieło a mianiowicie biorobota który bardzo jest podobny do człowieka. Okazuje się, że jest to jedyny prototym, który został zrobiony beż użycia nowoczesnych maszyn a po prostu - w kuchni. Obawiając się mafii, która jakimś sposobem dowiedziała się o wyczynie profesora - wynalazca postanawia zamienić robota i daje odpowiednie ogłoszenie do gazety iż poszukuje sobowtóra.
Koniec końców sobowtór się znajduje i dochodzi do podmiany z tym że robot który idzie na miejsce swojego sobowtóra do szkoły zaczyna wzbudzać zainteresowanie swoimi filozoficznymi pytaniami o sens zycia oraz niezwykłą inteligencją i bardzo dużą siłą.
Fakt faktem - mafiozi wkrótce porywają sobowtóra robota a zorientowawszy się że padli ofiarą podstępnego planu ponawiają atak na Elektronika.Tak mniej więcej - trochę z tłumaczeń, trochę z głowy - przedstawia się treść filmu o przygodach słynnego elektronika. Filmu, który powstał w 1979 roku a u nas był bodajże emitowany w dwóch częściach.Niestety więcej grzechów nie pamiętam. Może Wam się coś przypomni. Ja ze swej strony dołączam wygrzebane z internetu zdjęcia a w dziale "Multimedia" znajdziecie piosenki z tego filmu. Może która wam się przypomni - ja niestety nie pamiętam ;)