Nostalgiczne tytuły

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button


NIEDŹWIEDŹ PANA ADAMSA

W roku 1850, człowiek zwany James Adams stał się legendą. To sympatyczny mężczyzna, który porzucił cywilizację i poszedł w najdalsze zakątki dżungli, tam gdzie żaden biały człowiek nie postawił swojego śladu. Był tam sam i był głodny ale przyświecała mu nadzieja kiedy ratował życie osieroconym niedźwiadkom.
Poprzez serial "Niedźwiedź Pana Adamsa" widzimy jak bohater oraz jego niedźwiedź stawiają opór wszelkim przeciwnościom oraz niebezpieczeństwom. Odkrywamy jak żyć w harmonii z leśnymi zwierzętami oraz jak ważną rolę odgrywa dzika przyroda.

Serial "Niedźwiedź Pana Adamsa" - hmmm ... trudno mi jest dokładnie przypomnieć kiedy i w jakich latach leciał. Zważywszy, że pierwsze odcinki pojawiły się po 1978 roku to myślę że u nas mógł się pojawić zapewne w 1979 roku najwcześniej. Moja koleżanka twierdzi, że leciał on we wczesnych latach 80-tych.
Kiedy był ten film wyświetlany też mi trudno powiedzieć. Nie dał sobie głowy obciąć ale wydaje mi się że to były niedzielne popołudnia z dwójką. Część z was twierdzi że leciał jako serial nadawany po "Teleranku". Być może i macie racje. Pomóżcie mi ustalić emisję tego filmu. :) Na pewno była to niedziela bowiem w niedzielę leciało większość filmów familijnych.

Małe sprostowanie ze strony Marka, który mi przysłał maila : numer siedem to nie był osioł a muł. Muł ten należał do Szalonego Jacka (kumpla Adamsa), który mył się raz do roku i tylko wtedy jak deszcz go zmoczył. Serdecznie dziękuje za maila.

Tymczasem na osłodę dorzucam kilka fotek a w dziale multimedia znajdziecie opening czyli fragment filmu rozpoczynający każdy odcinek.