Nostalgiczne tytuły

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button


STRACHY NA LACHY

W sumie ciężko mi powiedzieć coś o tym serialu - więc to będzie bardzo krótkie info.
Chyba, że ktoś wie coś więcej i się podzieli ze mną wiadomościami.

Seria "Strachy na lachy" (ang. Groovie Goolies) leciała o ile mnie pamięć nie myli w czwartki około 18:50. Były to przygody trzech nieodłącznych przyjaciół : Frankiego (Frankenstein), Drakuli oraz Wolfiego (Wilkołaka). Cała ta seria była raczej parodią na wszystkie horrory - bowiem była opowiedziana z niesamowitym - czasami czarnym - humorem.

Oprócz trójki tytułowych bohaterów pojawiały się też i inne straszydła takie jak : Mumia, czarownica Hogata, Doktor Jekyll i Hyde (jako postać dwugłowa), Orvill - wszystkojedząca roślinka oraz wiele, wiele innych mniej lub śmiesznych postaci.
Goścmi także bywali od czasu do czasu Kaczor Duffy i Królik Bugs (co do królika nie jestem pewien), był to chyba ulubiony show Wilkołaka w którym kaczor Duffy brał udział.

Nie wiem ale scenki animowane przeplatały się ze scenkami fabularnymi tak więc mogliśmy zobaczyć aktorów wcielających się w potwornych bohaterów.
Czekam na wasze wypowiedzi a ja jak zwykle załączam kilka obrazków a w dziale multimedia opening oraz mp3 z piosenką tytułową w wersji angielskiej.

Czekam na Wasze wspomnienia .....