Nostalgiczne tytuły

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

 

 

 

BOULI


Co się stanie z bałwankami kiedy stopnieją ? Jak one wtedy przygnębiająco wyglądają ....
W pewną księżycową noc, przy pełni księżyca rozpoczyna się historia o bałwanku Bouli. Dzieci z całego świata nigdy nie będą smutne bo Księżyc - fantastyczny magik, przyjdzie z pomocą i da magiczne życie Bouli, jego rodzinie i przyjaciołom.
W tej cudownej krainie, dobrze ukrytej w głębi niebieskiego lasu, śmiejący się Bouli zaprasza wszystkich do nowych zabaw. Ponieważ już nie może się rozpuścić może odwiedzać inne krainby nawet te które mają gorący klimat i wziąść udział w najrozmaitszych przygodach.
Seria bouli liczy 114 odcinków (78 odcinków pięciominutowych i 36 odcinków 7 minutowych). Jej premiera miała w Polsce (nie pamiętam w którym roku) bodajże w piątkowe dobranocki.

Jak zwykle zachęcam do obejrzenia galerii obrazków oraz do multimediów gdzie oprócz openingu w polskiej wersji językowej przygotowałem dla Was jeden odcinek do obejrzenia. Miłego oglądania i wspominania.
Aha - dział z multimediami powstał dzięki Sebastianowi "SebASoul" Dusza (gorące podziękowanie za nadesłanie filmu z Boulim).

I jeszcze jedno wyjaśnienie - zapewne dziwicie się skąd się wziął tutaj Bouli czyli dobranocka z lat 90-tych - powiem Wam .... nie wiem :P Ale chyba nie macie mi tego za złe.....