Niespodzianka !

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
biały_delfin
Administrator
Posty: 1949
Rejestracja: 12 lis 2006, o 22:45

Niespodzianka !

Post autor: biały_delfin » 14 paź 2012, o 16:46

Mydło lubi kąpiele...
Znalazłem ! przypadkowo kiedy szukałem czy coś jest więcej poza czołową Michałków.
okazało się że jest na youtubie
Zobaczcie sami:
http://www.youtube.com/watch?v=SyFrrC30 ... re=related
"On l'appelle OUM le Dauphin ... "
Biały Delfin UM (piosenka)
Fragment filmu

Awatar użytkownika
Doctor_Who
Posty: 929
Rejestracja: 29 lis 2011, o 18:01
Lokalizacja: Gdzieś w czasoprzestrzeni ;)

Re: Niespodzianka !

Post autor: Doctor_Who » 22 mar 2017, o 13:56

Tak sobie przejrzałem komentarze pod filmem i włos mi się zjeżył na głowie. Za dawnych czasów nikogo widok gołych dzieci w wannie nie gorszył i nikt nie miał jakichś nieprzyzwoitych skojarzeń, a dziś jakaś paranoja. Tak samo zresztą scena kąpieli chłopców pod drzewem w "Akademii Pana Kleksa". Może zaniedługo obudzimy się w rzeczywistości, gdy scenę tę każą wyciąć przed emisją w TV, nie zdziwiłbym się, gdyby już tak było :shock:. Zresztą nawet bez drzewa opowieść o ekscentrycznym profesorze, który przyjmuje do swojej szkoły tylko chłopców i karmi ich pastylkami, po których mają ciekawe sny brzmi dzisiaj dla co poniektórych pewno.. dwuznacznie.
"Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół." - Stanisław Ignacy Witkiewicz.

qba83
Posty: 620
Rejestracja: 17 gru 2008, o 05:28

Re: Niespodzianka !

Post autor: qba83 » 23 mar 2017, o 17:28

Rzeczywiście dziś wszyscy dopatrują się pedofilskich podtekstów w dawnych filmach i programach. Wg niektórych Pan Tik Tak z tymi wąsami i w okularach wyglądał jak pedofil. Dodałbym jeszcze reklame czekolady Terravitra z panem Yapą. Smutne dzieci siedzą w ciemnym parku, przychodzi pan Yapa i częstuje je czekoladą (do której dodal narkotyków :mrgreen: ) i dzieci widzą go tańczącego z rysunkową krową. Ale za Yapą akurat nigdy nie przepadałem i ja sam zauważałem jakieś jego dziwne podejście do dzieci w czasach jak był popularny. Np w teledysku "Beksa" Natalii Kukulskiej ganiał dzieci na placu zabaw i na basenie. Chociaż rozśmieszył mnie powrót Pana Yapy dwa lata temu, kiedy w swoich filmikach z pluszowym kotem klnie jak szewc i jego rola w serialu internetowym Korpo.

Awatar użytkownika
Doctor_Who
Posty: 929
Rejestracja: 29 lis 2011, o 18:01
Lokalizacja: Gdzieś w czasoprzestrzeni ;)

Re: Niespodzianka !

Post autor: Doctor_Who » 9 kwie 2017, o 17:51

Ja lubiłem go, gdy prowadził grę telewizyjną "Czy wydra wygra". I jeszcze za rolę w serialu "Wow" (jako ciekawostkę dodam, że serial kręcili w Międzygórzu - kilkanaście kilometrów od miejsca mojego zamieszkania, a niektóre sceny w chacie kuzyna mojego kumpla z podstawówki).
"Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół." - Stanisław Ignacy Witkiewicz.

qba83
Posty: 620
Rejestracja: 17 gru 2008, o 05:28

Re: Niespodzianka !

Post autor: qba83 » 10 kwie 2017, o 19:52

Yapa dosc sporo gral w filmach i nie tylko dla dzieci.

Awatar użytkownika
Doctor_Who
Posty: 929
Rejestracja: 29 lis 2011, o 18:01
Lokalizacja: Gdzieś w czasoprzestrzeni ;)

Re: Niespodzianka !

Post autor: Doctor_Who » 11 kwie 2017, o 07:46

Wiem, ale z dzieciństwa zapamiętałem go głównie z tych dwóch wcieleń.
"Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół." - Stanisław Ignacy Witkiewicz.

wannabe
Posty: 18
Rejestracja: 16 gru 2020, o 21:46

Re: Niespodzianka !

Post autor: wannabe » 28 gru 2021, o 09:43

Z tego co kojarzę, to również grywał w reklamach. Za nic jednak nie mogę sobie przypomnieć których.
__________________
https://makadamia.pl/sukienki/f-rozmiar-34-xs

ODPOWIEDZ