Zapomniana bajka....poratujecie???

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Meredith Sidhe
Posty: 2
Rejestracja: 4 mar 2007, o 19:52

Zapomniana bajka....poratujecie???

Post autor: Meredith Sidhe » 4 mar 2007, o 19:55

Witam...chce powiedziec ze to wspaniala stronka....ale musze tez cos innego zakomunikowac...gdyz niesttey nie moge znalezc nigdzie tytulu bajki jaka byla ogladana przeze mnie daaaaawno temu...chyba mialam 11 czy 8 lat sama juz nie wie ale pamietam ze byla dziewczynka i chlopiec...dziewczynka szla po nitce gdyz ona wskazuwywala jej droge...byly jakiess gobliny ktore wszystko psuly i przeszkadzaly......woda pod zamkiem.....przechodzili po jakis kamieniach czy cos.....ciezko mi powiedziec bo pamietam za mgla...chlopiec szedl przez las z lampa.....mial mieczyk z drewna...i wyskoczyly gobliny na Niego...czy jakies tam zwierzatka.....prosze....pomozcie mi....moje gg to 6427942.....mam juz 21 lat i stara jestem i nie jest latwo znalezc bajke po fragmentach ale moze jednak sie uda! Pozdrawiam!!!! :***

Meredith Sidhe
Posty: 2
Rejestracja: 4 mar 2007, o 19:52

Post autor: Meredith Sidhe » 4 mar 2007, o 20:12

aaa i to byla bajka taka pelnometrazowa...nie odcinkowa :) licze na Was!!! :***** juz wszystko przeszukalam co moglam :(

obreb
Posty: 307
Rejestracja: 7 lis 2005, o 09:39

Post autor: obreb » 26 lip 2010, o 11:14

Meredith Sidhe pisze:aaa i to byla bajka taka pelnometrazowa...nie odcinkowa :) licze na Was!!! :***** juz wszystko przeszukalam co moglam :(
Wszystko wskazuje na jeden z odcinków Bajarza... Kazdy opowiadal inna bajke, dslatego wydaje ci sie, ze byl to osobnnyu film. Mam na mysli odcinek, w ktorym siostra szuka brata, ktorego porwala zla czarownica, ktora z kolei obiecala to zrobic rodzicom chlopca, kiedy ten byl jeszcze maly. Jakas kara za grzechy rodzicow, itp.... Niestety, nie pamietam tytulu odcinka

Awatar użytkownika
Elle
Posty: 2178
Rejestracja: 7 cze 2007, o 18:15
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Elle » 26 lip 2010, o 22:00

Osobiście wątpię, czy jest sens odpowiadania na post sprzed trzech lat osoby, która tu pewnie od tych trzech lat nie zajrzała :neutral: , ale "wolna wola i prawo".

Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Robi » 27 lip 2010, o 06:54

Elle pisze:Osobiście wątpię, czy jest sens odpowiadania na post sprzed trzech lat osoby, która tu pewnie od tych trzech lat nie zajrzała :neutral: , ale "wolna wola i prawo".
Zawsze jest sens , moze komus innemu sie to przyda

Eriss
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2017, o 16:51

Re: Zapomniana bajka....poratujecie???

Post autor: Eriss » 20 maja 2017, o 19:59

Księżniczka i chochliki

benson
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2017, o 16:10

Re: Zapomniana bajka....poratujecie???

Post autor: benson » 21 cze 2017, o 15:14

Podepnę się pod temat :)
Chodzi mi po głowie bajka o dziewczynce, która podróżowała z węzełkiem na kijku. Wydaje mi się, że to było w Domowym Przedszkolu w latach 80. Oczywiście pierwsza myśl to "Wędrówki Pyzy", ale w mojej pamięci ta bajka była z kukiełkami. Mam w głowie taki obraz, że ta dziewczynka idzie z lewej strony ekranu na prawą, wzdłuż płotka.
Może to faktycznie ta Pyza, tylko ja mam jakieś "zakłócenia" po 30 latach? :)

Awatar użytkownika
Doctor_Who
Posty: 929
Rejestracja: 29 lis 2011, o 18:01
Lokalizacja: Gdzieś w czasoprzestrzeni ;)

Re: Zapomniana bajka....poratujecie???

Post autor: Doctor_Who » 21 cze 2017, o 21:11

Teraz jak o tym przeczytałem, to mi się ta chodząca dziewczynka à la Pyza też coś kojarzy... ale czy to była osobna bajka, czy raczej "punkt programu", tak jak np. krasnal Hałabała?
"Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół." - Stanisław Ignacy Witkiewicz.

wannabe
Posty: 18
Rejestracja: 16 gru 2020, o 21:46

Re: Zapomniana bajka....poratujecie???

Post autor: wannabe » 31 sty 2022, o 13:09

W jakich latach ta bajka była nadawana?
__________________
Warszawa- zgłoś się na profesjonalny zabieg liposukcji

ODPOWIEDZ