Tytul pewnego filmu.

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
hom-ik
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2006, o 20:52

Post autor: hom-ik » 15 cze 2006, o 10:51

Od dawna gnebia mnie wspomnienia o filmie ktory ogladalem okolo 1995 roku. Nie pamietam zbyt wiele na jego temat, ale pamiatam ze glownymi bohaterami byl mezczyzna okolo 35 lat oraz "cos". To "cos" przypominalo mi wielka mysz/szczura, potrafilo mowic, chodzilo prawdopodobnie na dwuch lapach. Pamietam ze to "cos" pokucilo sie z tymze mezczyzna (nie pamietam o co), i przez nieuwage zostalo potracone samochodem gdyz wychodzilo z kanalu(?) (chyba przez tego mezczyzne). To "cos" bylo wtedy bez ubran i wygladalo jakby mialo spalone futerko.
Film ma conajmniej 10-15 lat, bylem wtedy mlody i nie zwracalem na niego uwagi. Dopiero ostatnio widzialem gdzies na internecie zdjecie tego "czegoc" i od razu sobie przypomnialem o tym filmie. Wiem ze opisalem film malo szczegolowo, ale niestety tylko tyle pamietam. Mam nadzieje ze ktos kojarzy film i zna tytul. Gdy przypomnie sobie jakies konkrety wtedy napewno je tutaj dopisze. Pozdrawiam Hom-iczek.

[ Add: 2006-06-29, 08:38 ]
Przeszukalem chyba caly filmweb i nie znalazlem przktycznie nic. Tylko obrazek na ktorym jest stworek przypominajacy owe "cos" http://gfx.filmweb.pl/f/4577/po.6911377.jpg (ten u dolu grajacy na niby flecie). Jest on bardzo podobny z wyjatkiem ze nie nosil takich ciuchow i byl meszczyzna.

ODPOWIEDZ