Pomozcie Nikt nie potrafi sobie przypomniec zespolu..Moze Wy

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
chevrolette
Posty: 1
Rejestracja: 4 lut 2010, o 16:42

Pomozcie Nikt nie potrafi sobie przypomniec zespolu..Moze Wy

Post autor: chevrolette » 4 lut 2010, o 16:44

witam

mam pytanie co do piosenek

tu jest link amatorskiego wykonania fragmentow tych piosenek,

moze to cos pomoze!

http://coffeinee.wrzuta.pl/audio/7sk6T3eyl23 /pomoz_znalezc_bardzo_stare_smieszne_piosenki

Utwory pochodza z kaset magnetofonowych z lat 80-90tych...kto je wykonywal? nie moge nigdzie znalezc ani ich ani zespolu :/ kaseta mi sie zgubila a jako dziecko nie zwracalam na to uwagi a teraz sami wiecie :( ciekawosc zabija!

ponizej przyklady tekstow ktore pamietam

"...dynamit dynamit dynamit dynamit silniejszy niz beton mocniejszy niz granit..."

"...swiety mikolaj mikolaj swiety cos tam na saniach daje prezenty, czasem pojawiam sie w twoim snie, swiety mikolaj z nami jest, swiety mikolaj jest blisko mnie..."

"..tym stwierdzeniem zaszokuje towarzystwo ze motorem wynalazkow jest lenistwo, wiele rzeczy wymyslono dla wygody, stad sie wziely windy i ruchome schody, a odkurzacz wymyslila jedna taka ktorej odechcialo sie ze sciera latac ..lubimy lezec lezec lezec bo co innego tak naprawde nas nie bierze lubimy lezec na kanapie czekajac az nam manna z nieba kapnie, lubimy lezec na wersalce nie kiwajac nawet palcem aha aha aha.."

"...a stonoga nie wiem po co.."

prosze o pomoc

a ciekawosc zzera co to moze byc i czemu nigdzie tego nie ma?

na dwoch stronach slady piosenek...
z oferty :
"byla taka piosenka "wiele rzeczy wymyslono dla wygody, stad sie wziely windy i ruchome schody, no bo czlowiek taka dziwna ma nature, ze najbardziej lubi lezec brzuchem w gore, a do pracy sie przylozy nalezycie tylko wtedy, kiedy to ulatwia zycie" ;p pamietam z dziecinstwa mcdalenna "

i blog o mikolaju
http://tssk82.blog.onet.pl/2 ,ID395664588,SL399807636,index.html

niestety nie mozna kopiowac

ehh skad to sie wzielo!

ODPOWIEDZ