Co to za serial?

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
grzes78
Posty: 21
Rejestracja: 10 maja 2006, o 13:18

Co to za serial?

Post autor: grzes78 » 10 maja 2006, o 13:28

Witam!
Przypomniał mi się taki jeden serial z mojego dzieciństwa, wiem, że wtedy chodziłęm do zerówki. Był to na pewno serial produkcji polskiej i liczył chyba z 7 odcinków (nie pamiętam dokładnie). Na pewno był produkcji polskiej gdyż akcja jednego wątka działa się na dworcu kolejowym w Krynicy. Nie wiem dokłądnie o co w nim chodziło, wiem tylko, że każdy odcinek zaczynał się w taki sposób, że pokazywał się tam stwór przypominający trochę lwa, trochę Geparda wśród komiksów i opowiadał o bohaterze tego serialu coś o chłopaku imienien Krzysiek. JAkoś ten stwór się dziwnie nazywał Kotomysz, czy coś takiego nie pamiętam. Pamiętam z tego serialu też dwa odcinku ostatnie, że tam główny bohater, chłopak o imieniu Krzysiek szuka swojej matki i nie może jej znaleźć i na samym końcu udaje mu się jął znaleźć na jakiejś stacji kolejowej zostaje zawieziony towarowym pociągiem. Niech mi ktoś przypomni co to był za serial, kiedy dokłądnie leciał i o co tam chodziło. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Krzychu
Posty: 225
Rejestracja: 11 maja 2006, o 06:47
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Krzychu » 11 maja 2006, o 06:51

Tytuł serialu to: 6 MILIONÓW SEKUND
Tu masz link do strony opisującej go dość dokładnie: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/123978 :)

obreb
Posty: 307
Rejestracja: 7 lis 2005, o 09:39

Post autor: obreb » 11 maja 2006, o 08:23

A ostatnio leciał ok. miesiąc temu w dwójce o 6:30, od poniedziałku do piątku:)

grzes78
Posty: 21
Rejestracja: 10 maja 2006, o 13:18

Post autor: grzes78 » 11 maja 2006, o 09:05

Dzięki za informacje. Pozdrawiam.

noster
Posty: 243
Rejestracja: 1 wrz 2005, o 20:54

Post autor: noster » 22 maja 2006, o 01:36

Serial mimo ze dla młodych widzów szaro i smętnie pokazywał rzeczywistosc.

Awatar użytkownika
kuba70
Posty: 308
Rejestracja: 29 lis 2008, o 18:51
Lokalizacja: UK

Post autor: kuba70 » 19 sty 2009, o 00:07

Odgrzebuje ten stary temat, by przypomniec Wam ten serial, ktory jest bliski mojemu sercu...
A jest bliski, poniewaz dzieki niemu zarobilem pierwsze w zyciu pieniadze :lol: .
Mialem zaszczyt i przyjemnosc zupelnie przypadkowo wystapic w tej produkcji jako statysta :cool: . Po prostu wracajac kiedys dawno ze szkoly natrafilismy na ekipe filmowa pracujaca nad kolejnym ujeciem. Oczywiscie dookola mnostwo gapiow, wiadomo ze nie codzien ma sie mozliwosc ogladania ekipy filmowej przy pracy.
I jakos tak sie zlozylo ze dostalismy z kolega propozycje zagrania jakiegos epizodu, nie byla to glowna rola raczej tlo dla glownego bohatera :lol: . Po wszystkim pani asystent rezysera poprosila o nasze nazwiska i adresy.
Po kilku tygodniach dostalem przekaz pocztowy opiewajacy na kwote chyba 168 PLZ. :cool: (musze sprawdzic). Pamietam, ze nie byla to mala kwota zwlaszcza biorac pod uwage 5 minut mojej pracy :grin: .
Jako ciekawostke moge przytoczyc, ze roboczo serial nazywal sie "Awantura o lemura" (mam taka pieczatke na przekazie pocztowym). Zreszta w animowanej czolowce wystepowal lemur przechszczony pozniej na Kotomysza :roll: .
Ogolnie serial byl niezbyt wysokich lotow, raczej taki przygnebiajacy i smutny. Jako wujek wystapil w nim bardzo znany polski bokser Leszek Drogosz.

juka
Posty: 1328
Rejestracja: 19 wrz 2007, o 22:50

Post autor: juka » 19 sty 2009, o 13:27

kuba70 pisze: Mialem zaszczyt i przyjemnosc zupelnie przypadkowo wystapic w tej produkcji jako statysta :cool: . Po prostu wracajac kiedys dawno ze szkoly natrafilismy na ekipe filmowa pracujaca nad kolejnym ujeciem. Oczywiscie dookola mnostwo gapiow, wiadomo ze nie codzien ma sie mozliwosc ogladania ekipy filmowej przy pracy.
I jakos tak sie zlozylo ze dostalismy z kolega propozycje zagrania jakiegos epizodu, nie byla to glowna rola raczej tlo dla glownego bohatera :lol:
Wow, to jeszcze napisz dokładniej, gdzie Cię można zobaczyć :grin:.
PS. Szczerze mówiąc, nie kojarzę tego serialu, chyba go nie oglądałam, ale przy najbliższej emisji nie omieszkam :wink:.

Awatar użytkownika
kuba70
Posty: 308
Rejestracja: 29 lis 2008, o 18:51
Lokalizacja: UK

Post autor: kuba70 » 19 sty 2009, o 21:02

juka pisze: Wow, to jeszcze napisz dokładniej, gdzie Cię można zobaczyć :grin:.
PS. Szczerze mówiąc, nie kojarzę tego serialu, chyba go nie oglądałam, ale przy najbliższej emisji nie omieszkam :wink:.
Juko- nie pamietam w ktorym to bylo odcinku...
Glowny bohater oglada zdjecie dziewczyny w ktorej sie kochal na wystawie zakladu fotograficznego, ja natomiast udaje klienta tegoz :cool: :lol:
Ponizej zdjecie na ktorym jest Leszek Drogosz- filmowy wujek glownego bohatera z tymze.
Załączniki
szesc.jpg
szesc.jpg (25.58 KiB) Przejrzano 18431 razy

qba83
Posty: 620
Rejestracja: 17 gru 2008, o 05:28

Post autor: qba83 » 20 sty 2009, o 19:03

Parę lat temu widziałem to w TV

Awatar użytkownika
V@letQier
Posty: 56
Rejestracja: 8 lis 2011, o 13:45

Re: Co to za serial?

Post autor: V@letQier » 13 wrz 2016, o 19:18

piosenka https://www.youtube.com/watch?v=6A3nkIYg-k0

Pamiętam ten serial piąte przez dziesiąte. Wydał mi się średnio inteligenty i nie obejrzałem do końca. Rozbawiło mnie kilka scen
- Krzysiek wraca ze szkoły z cenzurką którą starszaki złośliwie wrzuciły na hałdę węgla. Wujek pyta "co to ma być? kwit na węgiel?"
- Krzysiek wraca ze szkoły i zatrudnia wujka, ciocię i kuzynkę do rozwiązywania swoich prac domowych (zastanawiało mnie jak tego dokonał). W międzyczasie wychodzi i w drzwiach rzuca "jak skończycie rachunki to możecie się wziąć za polski" (chyba)

Kornita303
Posty: 31
Rejestracja: 30 mar 2020, o 11:56

Re: Co to za serial?

Post autor: Kornita303 » 21 lis 2022, o 12:41

Ja też pamiętam to dosłownie jak przez mgłę.

__________________
kamień amonit w dobrej cenie

ODPOWIEDZ